Zan na podium – sukces uczniów klasy Ia

Reprezentacja Zana zajęła III miejsce w wojewódzkim etapie ogólnopolskiego konkursu „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Zuzanna Golinowska, Dominik Nogalski i Maxim Maliński wykazali się dużą wiedzą i szybkością w rozwiązywaniu testu, a do pierwszego miejsca i awansu do finału zabrakło im tylko 2 pkt. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że uczniowie klasy Ia pokonali reprezentantów szkół technicznych i ekonomicznych, w tym zeszłoroczną finalistkę z Gorzowa Wielkopolskiego. Serdecznie gratulujemy!

Anna Matuszewska

IMG_20160314_103428