I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Wielki Paderewski”

Film przygotowany przez uczniów klasy humanistyczno-dziennikarskiej (klasa IIB) pod kierunkiem p. Tomasza Wojnarowskiego, przesłany na ogólnopolski konkurs filmowy „Wielki Paderewski” zdobył I miejsce.
W komunikacie zamieszczonym na stronie pomysłodawców konkursu, Fabryki Sztuki czytamy: „Dnia 30 kwietnia JURY pod przewodnictwem p. Agnieszki Mazur – Prezesa Fundacji Fabryka Sztuki organizatora konkursu przyznało główną nagrodę i tytuł laureata dla I LO we Wschowie za film „MARIONETKI”.
          Przypominamy, że konkurs polegał na nakręceniu wideoklipu, w którym należało wykorzystać fragment utworu I.J. Paderewskiego – Menuet G-dur. Nagrodą w konkursie jest kamera cyfrowa.
          To kolejny, zwycięski projekt filmowy, który powstał w „filmowej kuźni” Zana. Jeśli jesteś uczniem klasy trzeciej gimnazjum lub ósmej szkoły podstawowej i zastanawiasz się nad wyborem profilu nauczania, to być może udział w takich projektach jak „Wielki Paderewski” ostatecznie przekona Cię do wyboru profilu humanistyczno-medialnego. Jak widzisz, my nie obiecujemy, my działamy!
        W realizacji teledysku wzięli udział:

Dawid Domagała, Klaudia Florczak, Jakub Kopik, Julia Kowalewicz, Miłosz Kubiak, Sandra Milnikel, Marta Nikorowska, Kuba Nowaczyk, Mikołaj Pihil, Paulina Pokrywa, Kacper Sowiński, Martyna Szczęsnowicz, Kamila Śladewska, Wiktoria Świątek, Joanna Uran, Zuzia Wawrzyniak, Zuzia Zientek, Anna Smagała

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego wideoklipu: https://www.facebook.com/zanwschowa