Echa po pobycie Centrum Nauki Kopernik w Zanie

W dniach 4 – 5 kwietnia 2016 roku I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Zana we Wschowskie gościło Centrum Nauki KOPERNIK z interaktywną wystawą pod nazwą „Umysł przyłapany”.

Wystawę odwiedzili uczniowie szkół podstawowych ze Sławy, Łysin, Szkoły Podstawowej nr 1 ze Wschowy oraz z SOSW. W drugim dniu tych niezwykłych spotkań z nauką uczestniczyli również uczniowie Gimnazjum w Szlichtyngowej, Gimnazjum nr 2 oraz gimnazjaliści i licealiści z Zana. W godzinach popołudniowych wystawa była udostępniona dla chętnych mieszkańców z powiatu wschowskiego. Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, jako organizatorzy bardzo żałujemy, że wielu chętnym musieliśmy odmawiać ze względu na brak miejsc. W sumie wystawę obejrzało około pięćset osób.

Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez uczennice klasy dziennikarsko-humanistycznej, Agnieszkę Gertych i Monikę Ciesielską.

Invalid Displayed Gallery