Puchar Komendanta dla I LO

          21 marca w I Zespole Szkół we Wschowie odbył się Turniej o Puchar Przechodni Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie pod nazwą „Nie rozrabiam – gram”. W zawodach uczestniczyło ponad 200 reprezentantów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu wschowskiego.

           Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie w tym roku trafił do I Liceum Ogólnokształcącego we Wschowie. Turniej zakończył się meczem finałowym- mundurowi kontra nauczyciele. Turniej, jak co roku, organizowany jest Pierwszego Dnia Wiosny. Jego ideą jest integracja i dobra zabawa.  W hali I Zespołu Szkół we Wschowie odbył się Turniej o Puchar Przechodni Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie. Tegoroczna zabawa składała się z czterech konkurencji. Można było przyglądać się i kibicować drużynom piłki nożnej dziewcząt i chłopców, drużynom siatkówki, a także drużynom strzeleckim. Reprezentanci szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Policji, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zdrowego stylu życia w quizie wiedzy – mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa
Sponsorem nagród były Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ze Wschowy i Sławy, a dyrekcja I Zespołu Szkół we Wschowie zapewniła posiłki wszystkim zawodnikom.

Invalid Displayed Gallery

Pin It on Pinterest

Skip to content