Zakwalifikowane do II etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Mimo, że nie upłynął jeszcze termin ogłoszenia kwalifikacji do II etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, wiemy już, że nasze uczennice wezmą w nim udział! Poinformowali nas o tym telefonicznie organizatorzy z oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze.

Nie spodziewaliśmy się innego obrotu sprawy, gdyż nasze uczennice uzyskały wybitny wynik w eliminacjach szkolnych zdobywając 85-95% z możliwych do uzyskania punktów.

Tym samym Wiktoria Borowczak Ic, Katarzyna Zając Ia i Aleksandra Kołuda Ic w marcu wezmą udział, jako zespół, w drugim etapie Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych.

Serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom szkolnego etapu dziękujemy za udział w zawodach!

Anna Matuszewska