Szkolny kalendarz – projekt klas humanistycznych

Dzisiaj w naszej szkole dobiegł końca projekt fotograficzny pt. „Szkolny kalendarz”,  w ramach którego uczniowie klas humanistycznych, w których realizowane są zajęcia z dziennikarstwa, wzięli udział w tematycznej sesji fotograficznej. W sumie powstało 36 fotografii ukazujących różne święta, te mniej i bardziej znane takie jak Święto Niepodległości czy Dzień Edukacji Narodowej, ale także Dzień Piegów, Dzień Popcornu czy Dzień Kota.

Uczniowie podzieleni na kilkuosobowe zespoły musieli zaplanować i przedstawić wybrane przez siebie święto. Stworzone w  ten sposób zdjęcia zostały umieszczone na planszach, które od dzisiaj można oglądać na tablicach znajdujących się przy auli szkoły.  Sama wystawa wzbudził ogromne emocje, ponieważ zdjęcia nie były do tej pory nigdzie prezentowane, dlatego przyciągnęły uwagę wszystkich uczniów z naszej szkoły.

Już niedługo wszystkie zdjęcia będzie można zobaczyć na szkolnym profilu facebookowym @zantv