Młodzieżowa Liga Siatkówki Dziewcząt w Zanie Zakończona !!!

Młodzieżowa Liga Siatkówki Dziewcząt w Zanie Zakończona !!!

Młodzieżowa Liga Siatkówki Dziewcząt na trwałe wpisała się już w kalendarz imprez sportowych naszej szkoły i szkół z gminy oraz powiatu wschowskiego.

W tym roku odbyła się już XIII edycja sportowych rozgrywek, w których brały udział zespoły dziewcząt z 5 szkół: Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum w Sławie, Gimnazjum Językowe, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie.

Zwycięzca tegorocznej edycji Ligi został wyłoniony dopiero w czasie jednego z ostatnich meczy, który dostarczył wielu wspaniałych emocji.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce : Gimnazjum nr 2 we Wschowie opiekun p. Elżbieta Radajewska

II miejsce: Gimnazjum Sława – p. Przemysław Szwaja

III miejsce: ILO z OD p. Ewa Nowak

IV miejsce GJ – p. Małgorzata Rożko

V miejsce – ZSP w Sławie – p. Stella Dodot

Wszystkie zespoły otrzymały nagrody ufundowane przez UMiG we Wschowie- PiM oraz Dyrektor Gimnazjum Językowego Panią Elżbietę Przygodę.

Sport to nie tylko puchary i dyplomy. Sport pomaga w pokonywaniu własnych słabości, kształtuje charakter, uczy odpowiedzialności, systematyczności i pokory. Sport to również zwycięstwa i dzielnie zniesione porażki. Dlatego wszystkim zespołom i opiekunom, sędziemu -Tymkowi Maj oraz uczniom, którzy włączyli się w organizację serdecznie dziękuję, a zwycięzcom gratuluję!!!

                                                                                                                                                                                   Ewa Nowak

 

Pin It on Pinterest

Skip to content