Awans do II etapu konkursu „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Miło mi poinformować Was, że trzej uczniowie klasy IA : Zuzanna Golinowska, Dominik Nogalski, Maxim Malińśki, będą reprezentować naszą szkołę w II etapie konkursu z zakresu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Etap szkolny odbył się 16 listopada, wzięło w nim udział ponad 19 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju, którzy wcześniej uczestniczyli w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS”.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za nasz zespół 14 marca 2016 roku.

Anna Matuszewska

1. Propecia