Siatkarki z ZANA ponownie wygrały !!!

                Siatkarki z ILOzOD we Wschowie po raz drugi w tym roku szkolnym udowodniły, że są najlepsze w powiecie. W marcu dziewczyny wygrały rozgrywki w ramach LOM, zostając Mistrzyniami Powiatu w Piłce Siatkowej a 8 czerwca wygrały Młodzieżową Ligę Siatkówki Dziewcząt – już XIV edycję rozgrywek organizowanych w ILO przez p. Ewę Nowak. Dziewczyny pokazały, że zaangażowanie, wysiłek, współpraca w zespole przynoszą efekty, dostarczają przyjemnych sportowych emocji i ogromnej radości.
W tegorocznym projekcie profilaktycznym brały udział zawodniczki z 5 szkół powiatu wschowskiego.

               Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce : ILO z OD we Wschowie w składzie: Dagmara Reimann, Julia Kaczmarek, Joanna Uran, Marta Nikorowska, Weronika Sienić,  Aurelia Solińska, Oliwi Żyła, Zuzanna Zawadzka, Anna Kachel, Anna Suchanecka – opiekun p. Ewa Nowak
II miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 3 ( Gimnazjum Nr 2)– p. Elżbieta Radajewska
III miejsce: ZSP w Sławie – p. Stella Dodot
IV miejsce: Gimnazjum w Sławie – p. Przemysław Szwaja
V miejsce: Gimnazjum Językowe – p. Małgorzata Rożko

            Wszystkie zawodniczki otrzymały nagrody – medale dzięki wsparciu finansowemu UMiG we Wschowie – Wydziału Profilaktyki i Młodzieży. Zwycięski zespół otrzymał również pyszny tort, ufundowany przez Ciastkarnię – Chmielewska – Grycaj ( Paul).
           Wszystkim uczestnikom i opiekunom należą się słowa uznania za udział  w turnieju, zaangażowanie, walkę do końca oraz za ducha fair – play, w jakim przebiegały zawody. Dziękuję również sędziemu – Tymoteuszowi Majowi oraz uczniom, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji projektu.
Szczególne podziękowania kieruję w stronę zawodniczek za wspaniałą sportową postawę, stworzenie wyjątkowego klimatu na boisku i godne reprezentowanie szkoły.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Ewa Nowak

Młodzieżowa Liga Siatkówki jest jednym z programów profilaktycznych 2017/2018, który uzyskał wsparcie finansowe Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie – Wydział Profilaktyka i Młodzież

 

Pin It on Pinterest

Skip to content