Puchar Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Dnia 13.03.14 r. uczniowie naszego liceum kibicowali na widowisku sportowym ćwierćfinałów Pucharu Polski Piłki Siatkowej Mężczyzn w Zielonogórskim Centrum Rekreacyjno-Sportowym. W wycieczce uczestniczyło 49 osób. Organizatorem wyjazdu była Pani Ewa Nowak. Opiekunami wyjazdu byli również: Pani Małgorzata Rożko i Pan Mateusz Nowaczyk. Pierwszy mecz został rozegrany o godzinie 1130  przez ASSECO RESOVIA – AZS CZĘSTOCHOWA. Zwycięzcą okazał się zespół z Rzeszowa wygrywając 3:0. Kolejny mecz rozpoczęły CERRAD CZARNI RADOM i JASTRZĘBSKI WĘGIEL o godzinie 1415. Lepszy okazał się JASTRZĘBSKI WĘGIEL z wynikiem 3:1. Rozegrany mecz o godzinie 1700 między ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE a  AZS OLSZTYN zakończył się wynikiem 3:0. Ostatni mecz wygrał PGE SKRA BEŁCHATÓW 3:0 z EFFECTOR KIELCE. Niektórym naszym uczniom udało się zdobyć autografy znanych siatkarzy np. Marcina Możdżonka, Michała Ruciaka, Łukasza Wiśniewskiego. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, choć zmęczeni. Czekamy z niecierpliwością na kolejny wyjazd tego typu!

Daria Sobczyk, Anna Królak kl. Ib.

Invalid Displayed Gallery

Ponadto zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej przygotowanej przez reporterów ZANtv.