„Lista życzeń” – nowy szkolny klip świąteczny

Pamiętacie nasz zeszłoroczny projekt filmowy – muzyczno-filmową świąteczną kartkę? Uczniowie z klas humanistycznych z powodu izolacji związanej z pandemią przesyłali nagrania wideo do amerykańskiego szlagieru świątecznego „Rockin’ Around the Christmas Tree”. W tym roku postanowiliśmy zrobić coś podobnego a jednocześnie innego. Po raz kolejny uczniowie z klas humanistycznych postanowili przygotować świąteczną piosenkę, tyle że tym razem samodzielnie napisali do niej tekst (autorem utworu jest Wiktor Knaflewski) a sam utwór został wykonany w duecie: Maria Kosińska i Hanna Kuzimowicz. Tym razem nagrania wykonaliśmy podczas zajęć w naszej szkole. Zapraszamy do odsłuchania i udostępniania utworu – naszym zdaniem jest potencjał na kolejny muzyczny hit z Zana.