Doposażenie liceum w nowy sprzęt multimedialny

Nowy rok szkolny to dla naszego liceum  spore zmiany związane z doposażeniem samej bazy dydaktycznej szkoły.

Dzięki dotacji finansowej ze strony organu prowadzącego naszą szkołę, czyli  powiatu wschowskiego, udało się zakupić interaktywny monitor, który pełni rolę tablicy, ekranu dotykowego, projektora i monitora. Tablica ma charakter mobliny, dzięki czemu będzie wykorzystywana przez różnych nauczycieli na terenie całej szkoły.

Dodatkowo wybrane pracownie przedmiotowe zostały doposażone w  projektory multimedialne.  Dodatkowo ze środków przeznaczonych na rozwój naszego liceum zakupiono rolety okienne, które zdecydowanie podniosą komfort pracy uczniów, ale także w upalne, słoneczne dni pozwolą lepiej skoncentrować się na zajęciach lekcyjnych.