II Taneczny Maraton Zumby w Zanie

              25 kwietnia 2017 r. w ramach Dnia Otwartych Drzwi ILO z OD, na boisku wielofunkcyjnym odbył się już „II Maraton Zumby”, którego celem było pokazanie, że lekcje wychowania fizycznego mogą być dynamiczne i radosne, oraz propagowanie aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży w czasie wolnym.

             Zaproszenie do zabawy przyjęli w tym roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 we Wschowie z opiekunką panią Janiną Gnieżeńską, Szkoły Podstawowej Nr 2 z panią Eweliną Filipczuk i I ZS we Wschowie z panem Jakubem Chałupką, którzy wraz z uczniami I LO i Gimnazjum Językowego brali udział w tanecznym maratonie. Prowadzące, w role których wcieliły się uczennice Liceum Sandra Kmin i Marcelina Kinas oraz dziewczynki z Ia GJ zapewniły wszystkim doskonałą zabawę i ogromną dawkę niesamowitej  energii. Dziewczyny pokazały, że Zumba to sport dla każdego, bez względu na wiek, płeć i kondycję. Urozmaicona kompozycja ruchów i energetyczna muzyka wprawiły wszystkich w optymistyczny nastrój i pobudziły do zabawy.

            Wśród uczestników maratonu rozlosowano trzy nagrody – koszulki, które zostały zakupione z dofinansowania uzyskanego przez UMiG – Profilaktyka i Młodzież.

           Organizatorzy składają  gorące podziękowania wszystkim uczestnikom maratonu za wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę.

           Słowa podziękowania kierujemy również w stronę prowadzących maraton, które swoją taneczną pasją zarażają nie tylko uczniów Zana.

 

                        Organizatorka II Maratonu Zumby p.Ewa Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pin It on Pinterest

Skip to content