„ZAN” doceniony w województwie lubuskim Relacja z gali wręczenia nagród w plebiscycie „Gazety Lubuskiej” „NAUCZYCIEL NA MEDAL”

         11 grudnia w auli Biblioteki Uniwersyteckiej w Zielonej Górze odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych nauczycieli i szkół z całego województwa lubuskiego. Plebiscyt pod hasłem „Nauczyciel na medal” ogłoszony został po raz drugi przez Gazetę Lubuską. W tym roku czytelnicy zgłosili do niego aż 618 nauczycieli oraz 145 szkół z całego województwa. To również czytelnicy swoimi głosami zdecydowali, kto powinien otrzymać tytuł Nauczyciela oraz Szkoły na Medal roku 2018. W gronie nagrodzonych nauczycieli znalazła się polonistka z I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie, Pani Agata Karolczyk-Kozyra, która w kategorii „Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej (ponadgimnazjalnej)” na szczeblu powiatowym zdobyła najwyższy wynik, a w klasyfikacji wojewódzkiej znalazła się na ósmej pozycji. Sukces odniosło także Liceum, które otrzymało zaszczytny tytuł „Szkoła na medal” i tym samym znalazło się w gronie piętnastu wyróżnionych szkół województwa lubuskiego. Plebiscyt prowadzony pod honorowym patronatem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka oraz patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty Ewy Rawy jest jedną z form podziękowania pedagogom za ich wysiłek. Obecna podczas gali Pani wicekurator Katarzyna Pernal – Wyderkiewicz podkreśliła, że nadanie tytułu „to ważny moment w zawodowej karierze. To tytuł nie na rok, lecz na całe życie.”
        Dziękujemy za wszystkie glosy oddane na I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie oraz na panią Agatę Karolczyk-Kozyrę.

       Więcej na ten temat na stronie: https://gazetalubuska.pl/gala-wreczenia-nagrod-w-plebiscycie-nauczyciel-na-medal-2018-zobacz-nagrodzonych-pedagogow-i-szkoly-zdjecia-wideo/ar/13732928

 

Zdjęcia: Gazeta Lubuska

Pin It on Pinterest

Skip to content