Wyjazd na spektakl

Zapraszamy wszystkich uczniów do wyjazdu na spektakl pt: „Most” w Teatrze Polskim w Poznaniu w dniu 13 marca 2014r. (czwartek)

Most to współczesna komedia pełna zabawnych dialogów francuskojęzycznego autora Laurent’a Van Wetter’a o księciu i żebraku, których połączył wspólny los. Po spektaklu autor sztuki, odpowie na pytania sali i rozda autografy.   Spektakl wystawi organizacja „Drameducation – Kultura i Edukacja Teatralna i Językowa” zajmującą się promocją współczesnego teatru francuskojęzycznego w Polsce i nauczaniem języka francuskiego poprzez teatr.   Organizatorzy zapewniają, że sztuka cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży bo motywuje do nauki języka francuskiego, a poprzez środki wyrazu działa na wyobraźnię emocjonalną i sceniczną. Uczniowie, którzy nie zaczęli przygody z językiem francuskim będą mogli śledzić spektakl czytając napisy w języku polskim.

Koszt przejazdu w obie strony i cena biletu łącznie wynoszą  50 zł od osoby. Zapisy u nauczyciela języka francuskiego Pani Magdaleny Stachowiak do dnia 30 stycznia 2014r.

Magdalena Stachowiak

Pin It on Pinterest

Skip to content