Wszyscy głosujemy na film „Kulinarne ewolucje”

Już po raz drugi uczniowie z Gimnazjum Językowego we Wschowie biorą udział w ogólnopolskim konkursie filmowym Tesco dla szkół. Tym razem jest on poświęcony kulinarnym odkrywcom.

Grupa uczniów „Zanki” z klasy pierwszej przygotowała film pt. „Kulinarne ewolucje”, który ma pokazać, że warto gotować z pasją i dobrym smakiem. Uczniowie włożyli wiele pracy w projekt filmowy, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do wspierania ich podczas głosowania w konkursie. Nagrody zostaną przyznane w kategorii ogólnopolskiej jak i regionalnej – w konkursie można wygrać wyposażenie do pracowni multimedialnych oraz sal kinowych. Oprócz tego uczniowie mają szansę zdobyć nagrody rzeczowe.

Głosowanie na prace konkursowe rozpoczyna się 17 listopada i potrwa do 15 grudnia. W tym czasie codziennie każdy z internautów może oddawać głosy na film uczniów ze Wschowy. Wystarczy wejść na stronę, zarejestrować się i zagłosować:

Film znajdziecie pod adresem: http://tescodlaszkol.pl?film=746

Invalid Displayed Gallery