Wolontariusze European Voluntary Service w ZANie

W piątek, 29.09.2017r., w ramach obchodów „Międzynarodowego Dnia Języków Obcych”, uczniowie Liceum oraz Gimnazjum Językowego po raz kolejny uczestniczyli w spotkaniach z wolontariuszami European Voluntary Service. Współpracujący z Fundacją Centrum Aktywności Twórczej w Lesznie Yulia z Rosji, Davit z Gruzji oraz Rodolfo z Portugalii przygotowali prezentacje multimedialne dotyczące wielu ciekawostek związanych z kulturą i zwyczajami swoich krajów. Przeprowadzili też, w bardzo ciekawy i humorystyczny sposób, krótką lekcję alfabetu i podstawowych zwrotów i wyrażeń w swoich ojczystych językach.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych uczniów. Stanowiły też dla nich świetną okazję do „szlifowania” języka angielskiego, gdyż porozumiewali się z uczniami w tym właśnie języku.

Weronika Rzepecka – organizator spotkania

1. superslot

Major thanks for the blog.Really thank you! Much obliged.

2. great site

I loved your article.Really thank you! Really Cool.