Spotkanie w SP2 z Panem Markiem Michalakiem

Wczoraj uczniowie klasy 1a na zaproszenie Dyrektor SP2 we Wschowie Pani Małgorzaty Kordek uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Panem Markiem Michalakiem.

Pan Marek Michalak to pedagog specjalny, działacz społeczny, doktor nauk społecznych, kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka, Rzecznik Praw Dziecka w latach 2008-2018, a od dwóch dni także Honorowy Przewodniczący Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Rodzinnego.

Spotkanie poświęcone było wartościom, które są ważne w życiu człowieka oraz prawom dziecka.

Uczestniczyli w nim także przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków we Wschowie i Szkoły Podstawowej ne 3 im. Jana Pawła II we Wschowie oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Wschowie Pani Wioleta Anna Szyguła i Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie Pani Agata Faliszewska.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaproszenie.