DRZWI OTWARTE ANS W LESZNIE

W imieniu Akademii Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie zapraszamy tegorocznych maturzystów na Drzwi Otwarte uczelni. 20 MARCA 2024 R.OD GODZINY 9:00 DO 13:00 Głównym punktem wydarzenia będzie SPEKTAKL TEATRALNY pt. „Giaur” na podstawie utworu G. G. Byrona (obowiązują zapisy poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie) Na stoiskach Instytutów dowiecie się wielu przydatnych informacji na temat poszczególnych kierunków studiów oraz tegorocznej oferty edukacyjnej naszej Uczelni. Będziecie mogli również porozmawiać z naszymi studentami i wykładowcami. Będziecie mogli wziąć udział w wykładach tematycznych poprowadzonych przez naszych wykładowców (obowiązują zapisy poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie). Zajęcia pokazowe i warsztatowe to dla Was idealna okazja, by zobaczyć jak wygląda nauka na naszej Uczelni. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość zwiedzenia Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej (obowiązują zapisy poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie). Ponadto przygotowaliśmy dla Was wiele gier i zabaw oraz konkurs z nagrodami! Dlaczego warto być z Nami❓️ Poza wiedzą zdobytą na temat naszej Akademii będziecie mogli zdobywać gwiazdki za wykonywane zadania i wymieniać je na nagrody. Harmonogram Drzwi Otwartych oraz szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie: https://ansleszno.pl/podglad,64376.html Najlepszym sposobem na to, aby zobaczyć jak wygląda życie na naszej Uczelni jest odwiedzenie Nas. Zatem do zobaczenia 20 marca!