Cierpliwość, skupienie, punktualność czyli echa Dnia Przedsiębiorczości 2016

Jak co roku uczniowie Zana wzięli udział w ogólnopolskim programie jednodniowych praktyk znanych pod nazwą Dzień Przedsiębiorczości.

Informatyk-serwisant, masztalerz, strażak, kierownik działu sprzedaży, nauczyciel, pomoc nauczyciela, pracownik obsługi petenta, ogrodnik, grafik czy geodeta to tylko niektóre z zawodów jakie udało Wam się poznać tego dnia. I tym razem nie zabrakło interesujących wrażeń, opinii i doświadczeń. Każdy uczeń miał okazję poznać umiejętności i cechy osobowości przydatne na określonym stanowisku pracy.

Cel programu został osiągnięty, bo dzięki tej praktyce mogliście sprawdzić czy jesteście cierpliwi, dokładni lub punktualni czyli ocenić swoje predyspozycje do wykonywania pracy w danym zawodzie.

Wszystkim przedsiębiorczym uczniom gratuluję ciekawości i odwagi, a firmom cierpliwości i zrozumienia dla jednodniowych stażystów. Dziękuję i zapraszam do kolejnej edycji programu już za rok.

Anna Matuszewska

podzi¦Ökowanie DP 2016 DP 2016 plakat