Agata Karolczyk-Kozyra otrzymała prestiżowy tytuł Microsoft Innovative Educator Expert na rok 2020/2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nauczycielka języka polskiego z naszej szkoły, Pani Agata Karolczyk-Kozyra, otrzymała dziś prestiżowy tytuł Microsoft Innovative Educator Expert na rok 2020/2021.

Program MIE Expert to wyjątkowy program, w którym uczestniczą edukatorzy z całego świata z pasją do nowych technologii Microsoft w edukacji. Są to ludzie chcący rozwijać swoje kompetencje, a także dzielić się wiedzą i pasją z innymi edukatorami w Polsce i na świecie. W uzasadnieniu przyznania tytułu znajduje się informacja: „Zostałeś wybrany na eksperta MIE, ponieważ jesteś samoukiem, pasjonujesz się swoją pracą, masz prawdziwego ducha współpracy i starasz się inspirować uczniów nieszablonowym myśleniem o technologii w edukacji. Doceniamy twoją pomysłowość i ducha przedsiębiorczości.”

Należy podkreślić, że zdaniem Microsoftu szkoły, w których pracują nauczyciele zaangażowani w program MIEE, stają się modelowymi szkołami w regionie pod kątem wykorzystywania nowych technologii Microsoft i innowacyjnych metod w zarządzaniu szkołą, prowadzeniu lekcji, uczeniu się i rozwijaniu kompetencji nauczycieli i uczniów niezbędnych w dzisiejszym świecie.

Pin It on Pinterest

Skip to content