20 edycja Dnia Przedsiębiorczości

22 marca 2023 r. uczniowie naszego liceum wzięli udział w 20 edycji Dnia Przedsiębiorczości, którego organizatorem jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Program ten sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Uczniowie z klas drugich i trzecich odbyli wizyty w wybranych firmach i instytucjach, gdzie aktywnie uczestniczyli w wykonywaniu podstawowych czynności na wybranych stanowiskach pracy. Przeprowadzili wiele inspirujących rozmów ze swoimi konsultantami i weryfikowali na bieżąco swoje wyobrażenia o danym zawodzie.
 Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim firmom i instytucjom, które włączyły się w przeprowadzenie Dnia Przedsiębiorczości i gościły u siebie naszych uczniów. Dziękujemy za Państwa otwartość, życzliwość, zaangażowanie oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.