Spotkanie z Lubuskim Kuratorem Oświaty

W poniedziałek Pani Dyrektor naszej szkoły Agata Karolczyk-Kozyra miała okazję spotkać się z Lubuskim Kuratorem Oświaty Panem Mariusz Biniewski w Kuratorium oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas spotkania poruszony został temat Zjazdu Absolwentów Liceum, organizowanego z okazji jubileuszu 80-lecia istnienia szkoły. Zjazd planowany jest dopiero na początek września 2025 roku, jednak my powoli zaczynamy już przygotowywać się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Rozmowa związana była także z innymi obszarami lubuskiej edukacji, wśród których pojawiły się między innymi: ocenianie i nauczanie dwujęzyczne. Warto dodać, że nasze liceum jest jedyną szkołą ponadpodstawową w województwie lubuskim, w której od lat tworzone są oddziały dwujęzyczne.

To było bardzo owocne spotkanie.