Jest chemia między nami a chemią!

Dziś za nami kolejny dobry dzień! W murach naszej szkoły gościliśmy dziś przedstawicieli firmy Stena Wschowa – Panią dyrektor Sri Wahyuni oraz Pana prezesa Krzysztofa Niedzielskiego. Od września tego roku firma STENA objęła swoim patronatem nasze klasy biologiczno-chemiczne, a od trzech lat regularnie wspiera finansowo naszą szkołę. Po wyposażeniu pracowni informatycznej i chemicznej, tym razem otrzymaliśmy darowiznę w postaci odczynników chemicznych i drobnego sprzętu chemicznego (szkło laboratoryjne, palniki, suszarki, etc.) Łączna wartość otrzymanej darowizny to 5000 zł. Dzięki nowym pomocom dydaktycznym chemia w naszej szkole będzie nauczana nie tylko w sposób teoretyczny, ale przede wszystkim praktyczny. Wkrótce w pracowni chemicznej pojawi się także nowoczesny monitor interaktywny. Szykujemy też pewną niespodziankę dla naszych uczniów, ale to na razie tajemnica.

Dziękujemy firmie STENA za wspieranie naszych inicjatyw edukacyjnych i inwestycję w rozwój naszej młodzieży.