III Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych, którego celem był wzrost świadomości ekologicznej wśród młodzieży oraz promowanie idei proekologicznego stylu życia. W ramach konkursu uczniowie rozwiązali test sprawdzający ich wiedzę z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska. Nasi goście mieli także okazję wziąć udział w pokazie doświadczeń chemicznych, przygotowanym przez uczennice klasy If i p. Monikę Kaczmarek. Oto lista zwycięzców : I miejsce- Jerzy Gromek i Aleksander Janus, II miejsce- Antoni Aleksandrowicz. Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Fiedorowicz, Zofia Lentka oraz Mateusz Aleksandrowicz. Nagrody dla uczestników ufundowała firma Stena Wschowa. Dziękujemy bardzo za liczne przybycie i zainteresowanie naszym konkursem. Gratulujemy zwycięzcom oraz organizatorkom Paniom Joannie Hubert, Dorocie Szuman i Monice Kaczmarek. Zapraszamy za rok!