Lubuskie Forum Samorządów Uczniowskich

Lubuski Kurator Oświaty oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie serdecznie zapraszają samorządy uczniowskie z województwa lubuskiego do udziału w Lubuskim Forum Samorządów Uczniowskich, które odbędzie się w siedzibie I LO we Wschowie w piątek 15 listopada 2024 w godzinach 10:00 – 14:00. Forum odbędzie się pod hasłem „SU – Sprawczość. Umiejętności.” 💡 Celem wydarzenia jest wymiana dobrych praktyk w zakresie funkcjonowania samorządów uczniowskich. W trakcie konferencji odbędą się prelekcje oraz warsztaty dla przedstawicieli samorządów oraz ich opiekunów. Do udziału zapraszamy uczniów najstarszych klas szkół podstawowych oraz samorządy ze szkół ponadpodstawowych.

🔸 Jak zgłosić swój udział?

Zgłoszenia dokonuje opiekun SU za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/6uPeQmw4KuayKDq99 lub telefonicznie w sekretariacie I LO we Wschowie: 65 540 29 34 Termin przyjmowania zgłoszeń mija 07 listopada lub po wyczerpaniu miejsc. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 3 uczestników.

🔸 Dodatkowe informacje:

Lubuskie Forum Samorządów Uczniowskich to wspólna inicjatywa Lubuskiego Kuratora Oświaty Pana Mariusza Biniewskiego oraz I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie. Jego celem jest propagowanie edukacji obywatelskiej i zachęcanie młodzieży do aktywności.

Do zobaczenia we Wschowie!