Dzień Kropki

Dzień Kropki to naprawdę wyjątkowe święto, obchodzone 15 września każdego roku w 196 krajach na całym świecie. W tym roku obchodzimy to święto 16 września i po raz 16! Tego dnia uczniowie klas drugich naszej szkoły zmagali się z zadaniami logicznymi, sprawnościowymi i muzycznymi. Ponadto klasy drugie przygotowały „zakropkowany plakat” przedstawiający ich profil. Zwyciężyła klasa 2f, drugie miejsce zajęła klasa 2 b, a trzecie – 2a. Uczniowie pozostałych klas wzięli udział w wyzwaniu – na oznaczoną największą ilością kropek klasę. Zwyciężyły dwie klasy: 2A i 4B. Wszystkim uczestnikom zabawy gratulujemy kreatywności, Paniom Kindze Smacznej i Monice Kaczmarek, a także Samorządowi Uczniowskiemu dziękujemy za organizację wydarzenia.