Sukces gimnazjalistek, uczestniczek III Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

We wtorek 10 stycznia odbyły się w naszym Gimnazjum eliminacje szkolne Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Do etapu przystąpiło 10 uczennic z klasy 3a, które od początku roku szkolnego przygotowywały się do niego pod opieką pani Anny Matuszewskiej.

Pomimo braku oficjalnych wyników miło jest nam poinformować Was, że 8 dziewcząt uzyskało liczbę punktów wyższą od minimalnego progu punktowego, a dwie tylko o 1 punkt niższą, co daje możliwość kwalifikacji do kolejnego etapu konkursu. Jest to doskonały wynik w skali kraju, gdzie do III edycji GOP zgłosiło się ponad 1600 uczniów ze 150 gimnazjów z całej Polski. Niestety zgodnie z regulaminem naszą szkołę będą reprezentowały dalej 3 uczennice z najwyższym wynikiem. Utworzą one zespół, który weźmie udział w tzw. grze menadżerskiej.

Czekając na potwierdzenie zakwalifikowania do drugiego etapu (ogłoszenie wyników 27.02.2017) już dziś serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom III Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości.

Anna Matuszewska

Poniżej lista w kolejności według zdobytych punktów.

1. Marcelina Grzelak
  2. Oliwia Giezek
  3. Małgorzata Dokurno i Marta Mika (ex aequo)
  4. Laura Głąb