Laureaci konkursu plastycznego „Obrazki ze Wschowy”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wschowa od lat angażuje młodych mieszkańców naszego miasta w różnorodne działania twórcze uwieczniające piękno lokalnej architektury. Konkurs plastyczny pod hasłem „Obrazki ze Wschowy”skłonił uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do odkrycia kolejnych malowniczych miejsc.

Na  konkurs wpłynęło 51 prac, w tym 10 wykonali uczniowie Gimnazjum Językowego we Wschowie. Uczennice klas trzecich: Karolina Budziwół, Aleksandra Toboła, Agnieszka Lewandowska, Martyna Buchwald znalazły się w gronie laureatów. Na uwagę zasługują także prace Jakuba Krawczaka, ucznia klasy I b naszego gimnazjum oraz Joanny Krówczyńskiej, uczennicy klasy III b. Obrazki ze Wschowy można oglądać w holu biblioteki do końca czerwca.

Joanna Lewandowska

Invalid Displayed Gallery