I Maraton Zumby w Zanie

25 kwietnia w sali sportowej Liceum odbył się „I Maraton Zumby”, którego celem było propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz pokazanie, że lekcje wychowania fizycznego mogą być ciekawe i radosne. Zaproszenie do zabawy przyjęły uczennice Gimnazjum w Szlichtyngowej z opiekunką panią Czesławą Świercz, które wraz z uczniami I LOzOD i Gimnazjum Językowego brały udział w tanecznym maratonie. Prowadzące, w role których wcieliły się uczennice Liceum –  Klaudia Wojciech – instruktorka Zumba Fitness oraz Sandra Kmin i Kinga Sobczak – zapewniły wszystkim doskonałą zabawę i ogromną dawkę niesamowitej  energii. Co więcej, dziewczyny pokazały, że Zumba to sport dla każdego, bez względu na wiek, płeć i kondycję. Urozmaicona kompozycja ruchów i energetyczna muzyka wprawiły wszystkich w optymistyczny nastrój i pobudziły do zabawy.

Słowa podziękowania kierujemy w stronę licealistek prowadzących maraton, które swoją taneczną pasją zarażają nie tylko uczniów Zana oraz Marceliny Kinas – za zaangażowanie w organizację maratonu.

Organizatorzy składają  gorące podziękowania wszystkim uczestnikom maratonu za wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę.

Organizatorka I Maratonu Zumby – p. Ewa Nowak

Invalid Displayed Gallery